תפריט
   
• אכיפה - Master Key

מערכת האכיפה

כהשלמה למערכת MASTER, אנו מציעים את מערכת אכיפת הגביה Master key המיועדת לכל רשות המעוניינת לשפר את יכולת המעקב והניהול אחר הכנסותיה מחייבי גביה.

 מצבי הפעלה אופציונליים:

            > מצב on line:

מצב ייחודי למערכת master key.במצב זה המערכת מקושרת לחומר המקוון של מערכת הגביה 'MASTERומטפלת ביתרות החייבים המעודכנות לאותה נקודת זמן.

> מצב off line:

מצב בו המערכת ניזונה מקבצים הנבנים ע"י מערכת הגביה. במצב זה ניתן לעבוד עם כל  מערכת גביה.

תכולת המערכת

מסלולי האכיפה

ל master key מסלול אכיפה ברירת מחדל, אולם המערכת מאפשרת הזנת מסלולי אכיפה חדשים ע"י כל רשות בהתאם לצרכיה, ללא צורך בעדכוני תוכנה. כנגד חייב יכולות להיות מספר אכיפות פתוחות במקביל, בהתאם להגדרות המסלולים השונות.

לכל שלב במסלול ניתן להגדיר איזה מכתב אמור להישלח לחייב, מה השלב הבא וכמה זמן נדרש שיעבור עד שיתאפשר נקיטת ההליך הבא כנגד החייב.

 

 פעולות אכיפה מערכתיות

בתוכנה קיימת האפשרות לעבוד על כל הנמצאים בשלב אכיפה כל שהוא, כיחידה אורגנית אחת, לשלוח מכתבים ולעדכן שלבי אכיפה לכולם יחד. בשימוש באופציה זו ניתן להגדיר יוצאי דופן, הפעולה המערכתית לא תפעל עליהם, על אף שהם עונים על הקריטריונים לפעולה.

 

 מעקב אכיפה פרטני

ב Master key כל פעולה שנעשית במסגרת אכיפה נגד חייב נרשמת בכרטיס החייב באופן מפורט ומלא. ישנה אפשרות לראות ולהדפיס את כל הפרטים על אכיפה פעילה או סגורה.

קיימת אפשרות לשלוח מכתבים לצד שלישי כגון הודעות עיקול וכד'.

 

 מערך דוחות ושאילתות

 בmaster key  מגוון רחב של דוחות ושאילתות על נתוני החייבים, מצבי האכיפות השונים וחתכי ביקורת שנועדו לייעל את אכיפת הגביה.

 

מבזקים