לוגו מועצה

ברוכים הבאים
שדרות - עירייה

דבר ראש העיר
הורים יקרים,
אני מברך אתכם ואת ילדכם עם כניסתכם למערכת החינוך העירונית ומתכבד להגיש לכם חוברת המרכזת את כל המידע הדרוש לצורך רישום ילדיכם לכיתות א' בבתי הספר בעיר.
החינוך בעיניי הוא הליבה של העשייה העירונית וההשקעה בדור העתיד של ילדינו הינה בראש סדר העדיפויות שלי כראש עיר.
העיר שדרות צומחת ויחד איתה צומח דור העתיד של העיר שלומד ומתחנך במערכת חינוך ערכית ואיכותית שממנה יצמח דור העתיד של מדינת ישראל.
בשנים האחרונות הגדלנו את ההשקעה בחינוך באופן משמעותי. נבנו גני ילדים חדשים, הוספנו אגפים בבתי ספר וכיום אנו בעיצומה של בניית בתי ספר חדשים בעיר, בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים.
אנו משקיעים בשדרוג מוסדות החינוך בעיר, התקנו מערכות מחשוב מתקדמות, הוספנו מתקני משחקים, ביצענו ריבוד והצללה בחצרות בתי הספר וגני הילדים וכל זאת כדי ליצור לתלמידים ולצוותי ההוראה סביבת לימודים נעימה ומעשירה.
בשדרות ישנם צוותי חינוך והוראה מובילים ואיכותיים הפועלים לילות כימים לקידום הישגיהם ויכולותיהם של תלמידינו ועל כך תודתי.
אני רואה חשיבות רבה בקידום החינוך העירוני ולכן אנו משקיעים רבות בפיתוח תוכניות ויוזמות פדגוגיות, הרחבת תוכניות לימוד מתוקשבות, תוכניות לפיתוח סביבה חינוכית, לימודית, חדשנית ומתקדמת.
יחד עם הנהלת העיר, אגף החינוך והצוותים החינוכיים, אני גאה להציג לכם חוברת זו בה מכלול המידע החיוני לרשימת ילדיכם לגנים העירוניים.
בשמי ובשם כל עובדי מערכת החינוך, אני מאחל לכם ולילדיכם שנת לימודים מוצלחת, פורייה ומהנה.
בברכה,

Logo
אלון דוידי
ניתן להשתמש בחצי המקלדת בכדי לנווט בין כפתורי הרכיב